Tento týždeň je v relácii Bez servítky už od pondelka poriadne dusno. O nepríjemnú atmosféru sa stará najmä Katarína, ktorá bola doposiaľ večne s niečím nespokojná. V stredu však jej rolu kritičky preveznú súperi!

Katka sa zatiaľ pred kamerou prejavila ako žena, ktorá nešetrí kritikou, no úsmevom rozhodne áno. Svojimi poznámkami smerom ku konkurentom si sympatie divákov, bohužiaľ, nezískala. Z komentárov na sociálnych sieťach je jasné, že ich zatiaľ najviac pobúrila tromi bodmi, ktoré v pondelok venovala Barbore napriek tomu, že súťažiacich pohostila pomerne slušne.

V stredu podvečer sa v Bez servítky bude zvŕtať v kuchyni práve Katka. Vzhľadom na jej doterajšie hodnotenia pokrmov sú očakávania veľké. Podľa ukážky sa však zdá, že ich ani zďaleka nenaplní a ešte sa aj postará o ostrý konflikt s Barborkou, pri ktorej akosi nejde strpieť, že si žije v luxusnejších pomeroch.

,,Ja som bohatá? A ty si mi bola na mojom bankovom účte? A čo ty rozprávaš, ako keby ja som, ty kokos, závislá na mojich rodičoch…,“ rozčuľovala sa pri stole mladá podnikateľka, na ktorú hostiteľka neraz vytiahla, že je starostovou dcérou.

Negatívne poznámky k jedlám na tanieri vyústili pri dezerte až do sĺz. ,,Myslím si, že im to nebolo ľúto, že ma videli plakať. Určite sa v kútiku duše tešili, že mi to zrátali,“ skonštatovala smutná Katka. Ako jej večer dopadol, si môžete pozrieť dnes podvečer na Jojke.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Ukážka stredajšej časti Bez servítky

Zdroj/Foto: Joj.sk, Facebook/Bez servítky – TV JOJ