Martina Schindlerová chytila na konci minulého roku druhý dych a po rokoch odmlky sa opäť pomaličky vracia na hudobnú scénu a do slovenského šoubiznisu. A hoci známu Bratislavčanku mnohí pasujú za jednu z najatraktívnejších žien, nedávno si za svoj vzhľad zlízla kritiku.

Krásna speváčka mala vďaka svojej účasti v prvej sérii Slovensko hľadá SuperStar našliapnuté na poriadne úspešnú kariéru. Cesty jej však skrížila láska, ktorá vyústila do manželstva a dvoch roztomilých detičiek. Martinina lovestory sa, žiaľ, minulý rok ukončila rozvodom.

schindlerova

Krach manželstva sa však pre Maťku stal akýmsi odrazovým mostíkom, ktorý ju opäť vystrelil do slovenského šoubiznisu. 30-ročná mamička je tak na očiach častejšie než kedykoľvek predtým a dostala sa aj do hľadáčika kontroverzného Slováka Martina Jakubca. Známy spevák si na ňu posvietil v rámci svojej internetovej relácie na portáli Pluska.sk Módny žurnál s Jakubcom.

Martin Jakubec

Martin svojej povesti poriadneho kritika neostal nič dlžný a k Martinkine, odetej do rifľového overálu, nebol vôbec milosrdný. ,,Tento outfit je veľmi zlý, veľmi jej pridáva a aj ten výber je celkovo veľmi zlý. Vôbec to nie je vkusné ani moderné. Na jej vek by sa hodilo úplne niečo iné, svieže, voľnejšie, štýlové… taká tetula proste, taká tetula,” takto vidí džínsový outfit Martiny Schindlerovej hudobník, ktorý sa najnovšie pasuje aj do úlohy módneho guru. A ako sa páči vám? Dajte nám vedieť do komentárov na Facebooku!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Pluska.sk | Foto: Pluska.sk, Instagram/martinjakubec_official, schindlerovamartina_officia