Nová reality šou s názvom Instaqueen, kde sa prezentuje najvplyvnejšia slovenská influencerka Zuzana Plačková spoločne s manželom Reném, si hneď po odvysielaní prvej epizódy zlízla obrovskú kritiku. Po divákoch sa do nej začali navážať aj známe tváre z obrazoviek – tentokrát sa o slovo prihlásila nebojácna Monika Haklová!

Moniku Haklovú si všetci dobre pamätáme ako jednu z najvýraznejších žien v rámci markizáckej reality šou Farma. Servítku pred ústa si nikdy nedávala a vykričať názory do celého sveta jej nikdy žiadny problém nerobilo.

Monika Haklová

Blondínka si tentokrát vzala na paškál nový jojkársky program, vyvolávajúci v našej spoločnosti poriadne rozporuplné ohlasy. Ex-farmárka sa tak zaradila do klubu divákov, ktorí sa pri sledovaní partnerských hádok, množstva vulgarizmov a iných počinov Zuzky Plačkovej zrejme hanbili aj za ňu.

Zuzana Plačková

,,Ako ja som tiež plno hlúpostí porobila, ale toto má byť Queen?! Ako sedlane v meste, že zober chipsy a ona zoberie aj tanierik! Štvrtá cenová, sorry! Len na fotke vyzerá dobre, ktorú si 100 krát zretušuje, kým ju dá von,” Haklová nedokázala skryť obrovské pohoršenie a neváhala Plačkovú verejne zhodiť ešte viac.

,,No ukázala pravú tvár! Žiadna úroveň! To, že si oblečie Gucci alebo LV z nej nerobí ženu na úrovni, stačí keď otvorí hubu a vieme, odkiaľ vietor fúka,” bavila sa Monika. Populárna instagramová hviezda sa už ale viackrát vyjadrila, že si z podobných postojov ťažkú hlavu nerobí, nakoľko jej pôsobenie na obrazovkách či sociálnych sieťach vynáša nemalý balík, aký jej údajne za to úsilie a ignorovanie negatívnych reakcií stojí.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Monika Haklová facebook

Zdroj: Facebook/Monika Haklová | Foto: Facebook/Monika Haklová, Instagram/queenplackova