Obľúbená speváčka Dominika Mirgová patrí medzi najštýlovejšie osobnosti slovenského šoubiznisu. Avšak takisto ako každá hviezda, aj ona má svoje vzostupy a pády, aj čo sa výzoru týka. Jej nový look totiž zožal od fanúšikov poriadnu vlnu kritiky!

Dominika sa prednedávnom chystala na fotenie pre obľúbenú značku čajov a pri tejto príležitosti zvolila extravagantnejší make-up a nový účes s rovnou ofinkou. Fotografie však nevyvolali taký ohlas, aký mladá speváčka zrejme očakávala. Fanúšikovia sa vyjadrili, že to tentokrát s líčením a retušou poriadne prehnala a krajšia je s menším nánosom make-upu. “Toto mi už príde trošku cez. Len veriť, že nestratíme starú dobrú Dominiku,” píše jedna fanúšička. 

Dominika sa však vyjadrila, že takto po vonku rozhodne nechodí a jej nový vzhľad bol zostavený špeciálne kvôli novému foteniu. Ako však tvrdí iná skupina obdivovateľov, Domča je krásna žena, ktorej pristane všetko a celebrity si môžu sem-tam dovoliť vybočiť z “normálu” a vyskúšať aj niečo uletené! :)

Foto: Instagram