Atraktívny slovenský herec Krištof Králik má nepochybne mnoho fanúšičiek, avšak jeho srdce patrí len jednej. Potetovaný fešák si pred pár týždňami povedal áno s modelkou Petrou Mácovou. Zaľúbená dvojica sa rozhodla pre neštandardnú svadbu. 

Dva roky po zasnúbení sa hrdličky vybrali za veľkú mláku, aby svoju lásku spečatili oficiálnou cestou. Zamilovaní dobrodruhovia sa ale na obrad veľmi nepripravovali.

,,Mali sme len obrúčky, ktoré mi kamarátka vyrobila na mieru tesne pred odchodom. Takže sme sa rozhodli, že prvý týždeň strávime v Los Angeles, kde si pozháňame svadobné oblečenie podľa svojich predstáv,“ spomenul pre Plus 7 dní.

Dvojica sa na nákupy vybrala do Las Vegas. ,,Verili sme, že nám hviezdy budú priať a podarí sa nám bez problémov zosobášiť sa. Tak sa aj stalo,“ pokračoval Krištof. Avšak aby ich manželstvo platilo i doma na Slovensku, s polovičkou Petrou museli vyplniť množstvo tlačív.

,,V Las Vegas je veľmi veľa obradných miest, niektoré hotely majú vlastné kaplnky. Funguje to aj tak, že snúbenci prídu bez termínu a niekto ich zosobáši bez toho, aby vystúpili z vozidla. Iba cez okienko, ako keď si prídete vziať autom nejaké jedlo a pitie. My sme si vybrali kaplnku, kde bolo cítiť romantiku a históriu. Obrad bol naozaj rýchly, ale nezabudnuteľný,“ nechal sa počuť herec známy zo seriálov Pán profesor alebo Oteckovia.

Ak by ste si mysleli, že takýto úlet vyjde poriadne draho, ste na omyle. Podľa šarmantného moderátora relácie Voyo News sa cenník v Las Vegas líši od toho slovenského. ,,Môže si ich dovoliť každý človek,“ uviedol mladík narážajúci na poplatky za sobáš a tlačivá. Zároveň sa netajil ani tým, že v meste hazardu navštívili s pani manželkou Petrou aj kasíno.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Tam sa, bohužiaľ, nedá minúť málo peňazí, ale dopredu sme si určili limit,“ priznal Králik. Ten plánuje novomanželský zväzok osláviť i s najbližšími, a to na jeho 30. narodeniny.

Zdroj: pluska.sk | Foto: Instgram/kristofko/macovap