Známa herečka Kristína Tormová sa už niekoľko dní vytešuje z úlohy trojnásobnej mamičky, čo však nie vždy obnáša len príjemné a ľahké chvíľky. Plavovláska musela napríklad nedávno “zápasiť” s možno na prvý pohľad obyčajným viazaním šatky pre novorodeniatko, čo sa nakoniec zvrtlo úplne neželaným smerom.

Autorka knižného bestselleru s názvom Som mama má už s výchovou ratolestí bohaté skúsenosti, no nad niektorými vecami ešte stále krúti hlavou. Nedávno sa s humorom sebe vlastným fanúšičkám zdôverila s ťažkosťami, na aké narazila pri prvých pokusoch správne uviazať vlastný šatkový nosič pre bábo.

Kristína Tormová šatka

Hoci pôvodne išlo o nevinný a vtipný príspevok, niekoľko odvážnych mamičiek sa do Kristíny okamžite obulo. ,,Keďže to ani nevieš viazať, siahni po pohodlnej veci, ako napríklad kočík a dieťa sa krásne vyspí a vystrie. Čert to bol dlžen týchto hrozných šatiek,” znela jedna z uštipačných poznámok, ktorých intenzita a nečakaná agresia sa časom stupňovala.

Po otrasných slovných útokoch sa ale mamina dvojičiek a malého Alana viac neudržala a odhodlala sa k ráznemu kroku – nielenže zablokovala všetky neprajné komentáre aj s ich autorkami, ale ženám s podobným zmýšľaním zanechala poriadne korenistý odkaz. Celé znenie drsnej reakcie Kristíny Tormovej na výsmech kvôli noseniu bábätka si môžete prečítať nižšie.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Kristína Tormová instagram

Kristína Tormová instagram

Zdroj/Foto: Instagram/kristina.tormova