Úspešná herečka a spisovateľka Kristína Tormová si už dlhodobo užíva vzácne rodinné chvíle po boku manžela a dvojičiek, ku ktorým onedlho pribudne ďalší súrodenec. Plavovláska ale rozhodne nepatrí medzi dámy, tráviace tehotenstvo na gauči s vyloženými nohami, o čom ľudí presvedčila aj najnovšou snímkou.

Kristína toho počas obdobia gravidity stíha naozaj dosť. Okrem toho, že aktuálne pracuje na ďalšom pokračovaní obľúbeného bestselleru s tematikou výchovy detí, venuje sa aj tvorbe vlastnej kolekcie oblečenia a doplnkov pre mamičky.

Tormová kolekcia

Známa umelkyňa nedávno predstavila nový kúsok z jedinečnej dielne – krásna modrá šatka na nosenie bábätiek s nápisom „Nosím šťastie“ mnohých ohúrila. Šatkové šťastie herečka, samozrejme, odprezentovala sama na sebe, pričom nezabudla upriamiť pozornosť na jeden vskutku zaujímavý detail.

,,Prečo na tejto fotke vyzerám ako Ostrihoňová s Cifrovou, že?“ Tormová si zavtipkovala pri snímke, kde neskutočne ohromuje prirodzenou nežnosťou a krásou. Slávna tehuľka si tak evidentne všimla určitú podobnosť medzi ňou a tehotnou moderátorkou Veronikou Ostrihoňovou, ktorú možno veselá poznámka od kolegyne pobavila. Bez ohľadu na akékoľvek detaily, Kristíne to takto mimoriadne pristane, čo poviete?

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Kristína Tormová

Zdroj: Instagram/kristina.tormova