Silvia Kucherenko a Kristína Tormová – obe úspešné ženy, matky a dámy z nášho celebritného sveta, no stále rovnako rozdielne ako biela a čierna farba. Ako reagovala známa slovenská herečka a spisovateľka, keď prišlo na otázku o silikónovej modelke?

Kým niektorí páni preferujú štíhle ženy s estetickými úpravami, iní si lahodia na prirodzenej kráse. Opaky, ktoré by presne dokázali opísať dva póly sveta šoubiznisu – Kristínu Tormovú a Silviu Kucherenko.

Zatiaľčo sa mamička troch detí venuje písaniu kníh, blogov či milému biznisu s nápismi na tričkách, dáma len so synčekom si vypĺňa čas modelingom a tréningami pole dance. Kristína a Silvia sú tak odlišné, až sa na svet pýta otázka – o čom by si mohli vzájomne poklebetiť?

Autorka bestselleru Som mama na svojom instagramovom profile opäť nechala sledovateľom priestor na ich dotazy, v rámci ktorých prišlo práve na kontroverznú krásku z východu. ,,Rozprávala si sa už niekedy so Silviou Kucherenko?” opýtala sa jedna z Tormovej fanúšičiek. ,,Hej! O fyzike a vyprážaní baklažánu. Nebavilo ma to! Nie je to moja téma,” uviedla s humorom rodáčka z Bratislavy.

Foto/Zdroj: Instagram/kristina.tormova/official_silviakucherenko