Oficiálne k známym žienkam očakávajúcim potomka pribudla začiatkom februára aj herečka Kristína Tormová, ktorá šťastnú novinu oznámila ani nie rok po tom, ako sa vydala za dnes už svojho manžela Petra. Zdá sa však, že divoké hormóny nezanechávajú stopy len na jej tele, útočia totiž i na hlavu.

Už o pár mesiacov pribudne k najznámejším mini dvojičkám nový súrodenec – Kristína Tormová  nosí pod srdcom tretie dieťatko, ktoré jej už krásne zaguľaťuje bruško. Ako ale obľúbená herečka otvorene priznala – dementie.

,,To viete… ako tak tehotnejúc prudko dementniem, uvážila som, že by som k tomu mala byť buď blondína alebo policajtka,” vyznala sa fanúšikom na Instagrame sympatická mamička. Ďalej prezradila, že sa síce rozhodla pre policajtku, no neprešla záverečnými testami, keďže jej všade vyšli dve čiarky. ,,Tak som sa dala na blond. Koniec príbehu,” šokovala Kristína, ktorá už dávnejšie prekvapila tým, keď svoju dlhoročnú ohnivú ryšavú vymenila za hnedú.

Kristina Tormova

Známa slovenská kráska zrejme využila možnosť, že sa v súčasnosti nepodieľa na žiadnom väčšom televíznom projekte, preto jej v radikálnej zmene imidžu nič nestálo v ceste. ,,Ten pocit slobody a rebélie, keď nič netočíš,” vyjadrila sa čerstvá blondínka na margo svojej novej farby vlasov, čím ale pravdepodobne nepotešila fanúšikov seriálu Som mama. Z Kristínkiných slov je totiž viac ako jasné, že sa nové diely aktuálne neprodukujú a ani sa v najbližšej dobe produkovať nebudú.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Kristina Tormova

Zdroj/Foto: Instagram/kristina.tormova

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.