Vyraziť si na dovolenku s tromi malými deťmi nie je sranda. Herečka Kristína Tormová vie o tom svoje. A hoci tajne dúfala, že výlet pri mori by mohol prebehnúť v pokoji, žiaľ, ostalo to iba pri snívaní.

Už potom, čo Kristína Tormová priviedla na svet dvojičky, začala dávať svetu na známosť, s akýmii úskaliami sa ako dvojnásobná mamička musí pasovať. Radosti i starosti hodila na papier a jej debutová kniha Som mama sa stala totálnym bestsellerom, podľa ktorého TV JOJ natočila i seriál s rovnomenným názvom.

kristina tormova

Keď mali sestričky Matilda a Ela päť, pribudol k nim braček Alan. V júli tak tomu budú tri roky, čo sa obľúbená herečka a spisovateľka s fanúšikmi delí už nielen o život s rozkošnými dievčatami.

Mať doma troch zdravých drobcov je požehnanie a veľké šťastie, avšak ruku na srdce – ktorá mamina by si rada neužila pár dní v pokoji? Kristína sledovateľom na Instagrame ukázala predstavu o ideálnej dovolenke pri mori a vzápätí i svoju krutú realitu. Slnko, teplo a najmä blažený výraz určite neuvidíte! 😃

Kristínino dovolenkové video si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Instagram/kristina.tormova