Kristína Tormová je naozaj veľmi talentovaná — diváci ju poznajú ako skvelú herečku z divadla a seriálov, zábavnú stand-upistku, návrhárku kreatívnych tričiek a dokonca autorku knižiek. Najnovšie Kika opäť prekvapila svojich fanúšikov a predstavila im niečo, na čom pracovala dlhý čas.

Charizmatická brunetka má opäť dôvod na úsmev. Po tom, čo v priebehu svojho života napísala niekoľko kníh pre mamičky, si teraz podchytila detských čitateľov a vytvorila pre nich novinku s názvom O Duške a Luške.

kristina tormova

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Rozprávková knižka O Duške a Luške bolo to najnáročnejšie, čo som kedy písala. Fakt. Písať pre malých ľudí je brutálne zodpovedná vec. Avšak ja som ju písala ešte navyše tak, aby bola aj pre veľkých ľudí. Strašne si furt komplikujem veci,“ zdôverila sa celebritná mamička. V novinke od Tormovej nájdete bláznive príbehy z časopisu Bublina, ktoré sú plné fantázie, humoru a nápadov hlavných hrdiniek – tými sú roztopašné dvojičky. Multitalentovaná Kristína si tak od fanúšikov vyslúžila množstvo krásnych gratulácií.

kristina tormovaFoto/Zdroj: Instagram/kristina.tormova