Herečka Kristína Tormová si momentálne užíva veľký návrat na televízne obrazovky. Jojkársky seriál Som Mama sa teší obrovskej obľube a získal si už množstvo verných fanúšikov. Hlavná hrdinka sa však nedávno zverila s tým, že dlhodobo sa nemeniaci účes v štýle Tiny Rojkovej zo seriálu jej už poriadne lezie na nervy. A tak sa rozhodla pre zmenu…

Najpopulárnejšia slovenská mamička dvojčiat prepožičala nemalú časť zo svojho súkromia práve hlavnej postave obľúbenej snímky Som Mama. Popri natáčaní druhej série sa ale rozhodla, že si konečne dopraje vytúženú zmenu. Ako sama tvrdí, veľmi rada sa necháva zlákať na pravidelné zmeny účesu, čo však posledné mesiace zanedbávala. Herečka teda zašla k overenému kaderníkovi, aby si po pár mesiacoch konečne znovu oživila vzhľad.

kristina tormova

Zmenou tak prešiel nielen samotný strih vlasov, ktoré si nechala mierne skrátiť i vyrovnať, ale najmä ich sfarbenie. Viditeľne svetlejší odtieň zaujal nejedného fanúšika. Známa Slovenska preto za najnovšiu fotografiu zbiera jeden lajk za druhým, pričom nechýbajú ani pochvalné komentáre. Herečkini sledovatelia na sociálnej sieti sa zhodujú v tom, že takýto účes jej pristane omnoho viac. A ako sa Kristína s novými vlasmi páči vám? Dajte nám vedieť do komentárov na Facebooku! :)

                 Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete                                        ho >>>TU<<<

Takto vyzerala Kristína pred zmenou účesu

Kristina Tormova

A takto vyzerá dnes

kristina tormova

Zdroj/Foto: Instagram/kristina.tormova

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Milujem humor, dobrú spoločnosť a objavovanie nových vecí. Písanie je pre mňa najprirodzenejšou formou vyjadrovania myšlienok, názorov a zaujímavých postrehov. Som za každú srandu a neoblomne verím, že všetko čo sa udeje, má svoj zmysel.