Kristína Tormová pred pár dňami šokovala celú verejnosť, keď priznala, že sa dva týždne teší zo svojho tretieho dieťatka. Fanúšikom na Instagrame sa už stihla ukázať i v jeho spoločnosti, pričom poslednou snímkou všetkých poriadne pobavila – obľúbená herečka si totiž mierne vystrelila z Rytmusa!

Kristína Tormová s manželom Petrom a dvojičkami Elou a Matildou, ktoré má herečka z predchádzajúceho vzťahu, sa už niekoľko dní radujú z nového prírastku do rodinky. Slovenkami mimoriadne obľúbená kráska tentokrát priviedla na svet chlapčeka s originálnym menom Alan.

Kristína Tormová syn

Malinký drobček sa tak stal súčasťou Kristíninho Instagramu, ktorý je plný trefných a vtipných príspevkov. Ten posledný však fanúšikov rozosmial natoľko, že naň zareagovalo i viacero známych osobností zo slovenského šoubiznisu. Trojnásobná mamička sa totiž pri ňom inšpirovala fotkami čerstvého otecka Rytmusa.

Keďže Patrik svoje zábery so synčekom Sanelom prekrýva vodoznakom, odkazujúcim na jeho blížiaci sa koncert v Trnave, Tormová poňala momentku s Alanom v rovnakom duchu. ,,Ja nemám žiaden koncert so symfonickým orchestrom v Trnave,“ znie text rozložený po celej fotografii, ku ktorej Kristína doplnila i veľavravné hashtagy #muselasom #prepacte #somnamaterskej #domamamkoncert.

,,Asi nepochopí každý, ale my čerství spolurodičia sa skrátka sledujeme… ale akože teda že 🙌🏻♥️ Rytmusovci. A milujeme Tvoje video o otvorenom kufri!!!!,“ vtipná umelkyňa prehovorila smerom ku Patrikovi, pričom spomenula i miernu drámu odohrávajúcu sa krátko pred pôrodom jeho manželky Jasminy Alagič. Video s otvoreným kufrom si môžete pozrieť — TU —

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/kristina.tormova, rytmusking