Slovenská herečka Kristína Tormová sa vďaka svojmu blogu o materstve a tehotenstve stala akýmsi vzorom pre mnohé ženy. Krátko po tom, čo priviedla na svet svoje tretie dieťatko, zverejnila záber, ktorý v radoch jej fanúšikov vyvolal obrovský rozruch.

Je to stále niečo, čo skutočne patrí na sociálne siete? Túto otázku si kladie množstvo sledovateľov úspešnej Slovenky Kristíny Tormovej, rodenej Farkašovej. Známa mamička sa totiž len pár týždňov po náročnom zákroku podelila s verejnosťou o záber, kde pózuje s popôrodnou vložkou na hlave.

Kristína Tormová so synom Alanom

Daná snímka pobúrila ľudí natoľko, že sa populárna herečka rozhodla spätne zareagovať s názorom, že tieto veci sú pre ženské telo absolútne prirodzené, a tak nevidí dôvod, prečo ich skrývať aj na svojom osobnom profile na internete.

Zdá sa, že pre veľa z vás je hygienická vložka symbolom niečoho nechutného,” zamýšľala sa spočiatku. Pre mňa tieto témy rozhodne nechutné nie sú. Je to absolútne prirodzená súčasť ženy, ohradila sa vzhľadom na jej príspevok z pôrodnice. A čo si o tom myslíte vy? Patrí táto téma a fotografie na internet alebo je to niečo, čo by malo skutočne zostať za dverami kúpeľne?

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/Kristina.Tormova