Kristínu Tormovú (37) poznáme ako ženu mnohých povolaní. Je známou podnikateľkou, spisovateľkou, herečkou, dramaturgičkou, moderátorkou a v neposlednom rade matkou. Ide príkladom tisíckam slovenských žien, ktoré inšpiruje svojím pracovným aj súkromným životom.

Veľkou pravdou stále je, že každý z nás v skrini ukrýva svojho pomysleného strašiaka, o ktorom sa veľmi ťažko hovorí. Otvoriť sa cudzím ľuďom nie je jednoduché a v tomto Kristína znova zabodovala. Zbúrala zábrany a bez akéhokoľvek ostychu porozprávala o svojich problémoch, o veciach, ktoré jej vadia a hlavne o kritike mierenej na jej osobu.

Svoj siahodlhý príhovor obľúbená herečka nazvala Ej bisťu, veď ja v zelery vidím srdce. Po prečítaní naozaj trefných slov pochopíte zámer pomenovania a určite aj autorku samú.

Kristína Tormová so zelerom

„Včera sa mi stala zvláštna vec. Bolo mi vytknuté, že ako influencerka som príliš šťastná, a že užívam život, kým počas korony iní trpia. Že sú zúfalí ľudia a ja stále ukazujem samé kreatívne nápady, radosti s deťmi a že je to hlúpe a cynické,“ drsné slová cudzinca Kristínu naozaj prekvapili. Koho nie? Iní samozvaní influenceri sa ukazujú v luxusných veciach na exkluzívnych miestach, zatiaľčo herečka sa snaží s ľuďmi zdieľať svoje nápady a úsmevné momenty jej života.

„Najprv som si to asi 5x prečítala, či fakt, a potom som začala odpisovať a zistila som, že nie som taká chudera, za akú sa často mám,“ ďalej opísala svoju početnú, dobročinnú aktivitu, vyvíjajúcu počas karantény. Od čítania rozprávok, cez propagáciu až po psychickú podporu tých, ktorí ju potrebovali.

„Dosť samú seba zhadzujem. Tak to mám nejako naučené, robím na tom, aby to šlo het. Áno, často sa mám za neschopnú a často sa ľutujem. Na začiatku koronadoby som mala veľké úzkosti a depresie, priznáva.

„Prišla som o kopec práce, ktorá živí celú našu rodinu. Existujem v jednej miestnosti so štyrmi čudnými ľuďmi a psom. My ani nie sme majiteľmi tej chatičky. Niekedy plačem, niekedy z obáv neviem spať,“ napísala Tormová, pričom úprimne si musíme povedať, že v podobných situáciách sa vyskytla nie jedna rodina.

„Som na seba pyšná. Viete prečo? Lebo viem z hovna upliesť bič,“ pozitívne prekrútila svoj pohľad na samú seba.

„A som veľmi rada, že neupadám do tých sračkových depresívnych stavov, ktoré som už dvakrát s odbornou pomocou zdolala. Ak niekto závidí niekomu jeho bublinu, musí byť dosť v prdeli, myslí si úspešná mamička, ktorá to, čo prekonala, pokorila s veľkou úctou a nebojí sa o svoje skúseností podeliť s ostatnými.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Kristina Tormová a jej march

Zdroj/Foto: Instagram/kristinatormova