Herečka Kristína Tormová je tak trochu nekonvenčnou osôbkou. Trojnásobná mamina sa netají tým, že si “fičí” na miernej pojašenosti, cirkusantských aktivitách a vzácny čas s rodinou trávi najradšej v prírode. Autorka úspešných knižných bestsellerov, venovaných tehotenstvu a materstvu, oslávila začiatkom júla 38. narodeniny – v repertoári jej darčekov sa nachádzali samé netypické predmety.

Nie každá mediálne známa osobnosť má potrebu vystavovať všetkým na oči nablýskaný luxus či prepychové oslavy s kopou hriešne drahých darov. Milovníčka prirodzenosti sa najviac teší z pozorností, ktoré boli buď s láskou vyrobené samotnými autormi, prípadne sú dielom samotnej prírody.

kristína tormová syn

,,Ďakujem, že mám vo svojej bubline ľudí, ktorí si myslia, že som krásna, ktorí vedia, že milujem Kriváň a ktorí mi prajú, aby som ostala taká, aká som. To ma rozplakalo,” sympatická brunetka sa pri prezeraní listov od dcér či darčekových poukazov od ostatných príbuzných veľmi rozcítila.

Hrdá mamina si v narodeninovej nádielke našla skvosty, ako napríklad domáci med, domáci pečený chlieb, vtipnú poukážku na masáž, úprimné a rozkošné blahopriania od detí či od blízkych priateliek ponuku na absolvovanie tetovania. Kristína je skutočne jedna z mála celebrít, vymykajúcich sa bežne zaužívaným štandardom, pričom svojím jednoducho čarovným spôsobom života sa pre mnohé ženy stáva veľkou inšpiráciou.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

View this post on Instagram

Tak už mám 38..nie teplotu..vek. Ale stále mi môzmete tykať! 🤓 Chcem len povedať, že je neuveriteľne krásne mať vo svojej bubline ľudí, ktorí vedia, že nechcem žiadne “veci” k sviatkom. Ktorí to pochopia. A nedávajú mi to, čo nepotrebujem, keď ja potrebujem len ich. 🌱 . Ďakujem, že mám vo svojej bubline ľudí, ktorí si myslia, že som krásna, ktorí vedia, že milujem Kriváň a ktorí mi prajú, aby som ostala taká, aká som..to ma rozplakalo..lebo..lebo…. ktorí mi upečú k narodkám chlieb a donesú ho ešte teplý, naplnia mi mrazák hnusnými nezdravými nanukmi, z ktoré milujem, vyrobia mi náhrdelník, darujú svoj obraz, darujú nový chrbát (s pocitom, že sú akože vtipní buhahaha), vyrobia z keksíkov kyticu, urobia nákup v bezobalovom obchodíku, donesú prvý med, z ich adoptovaného úľa..moje drahé priateľky sa mi tajne zozbierali na nové tetovaníčko, ktoré plánujem a ktoré mi ich teda bude navždy pripomínať. Taký mám svet. Taký. Čarovný. Prajem sebe si k narodeninám, aby som na to ani na sekunu nezabudla a budem zaň naďalej ďakovať každý jeden deň. . Oslavu som nemala. Som ždibec sociopat. 🤷🏼‍♀️ Ale viete…aj tak to bola najlrajšie narodky..lebo mám bublinu. Moju. A môžem byť ja. A teda aj musím. Prosia ma o to, chápeš 😂 je to úžasné mať ľudí, ktorí ťa majú takú všeliakú radi, nemenia ťa, neočakávajú… ĎAKUJEM! 🙏🏻♥️ Tak obyčajne je najlepšie. 🌱 . …i keď! Dostala som naozajstnú cirkusantskú hrazdu! Moji najdôležitejší vedia, že je pre mňa dôležité visieť dolu hlavou a vidieť svet inou optikou. Cirkusanti moji 🎪🧔🏽👧🏽👧🏽👶🏼 . A ďakujem všetkým, ktorí priali krásy 🙏🏻

A post shared by kristina tormova (@kristina.tormova) on

Zdroj: Instagram/Kristina.tormova | Foto: Instagram/Kristina.tormova, Pixabay.com