Jedna z najpopulárnejších mamičiek slovenského šoubiznisu len pred pár mesiacmi informovala, že sa popri výchove dvojčiat po rokoch znovu vydala na cestu užívania si tehotenských radostí i starostí. Kristína Tormová však najnovšie otvorene prehovorila o nepríjemnom probléme, ktorý ženám dokáže toto čarovné obdobie poriadne narušiť.

Každá tehuľka sa na príchod milovaného dieťatka veľmi teší, no obdobie gravidity so sebou prináša aj nemalé starosti. Spestriť život budúcej rodičke môžu ranné nevoľnosti, obmedzenie niektorých činností či rad vyšetrení, ktoré musí mamička absolvovať.

Medzi jeden z najväčších strašiakov bezpochyby patria diabetologické testy na zistenie tehotenskej cukrovky. Hoci ani samotné vyšetrenie nie je rozhodne prechádzka ružovou záhradou, väčšina žien sa obáva najmä pozitívnych výsledkov, ktoré môžu pohodlie tehuľky značne znížiť či do istej miery ovplyvniť bábätko.

S trpkou pravdou sa tak musela zmieriť aj obľúbená herečka Kristína Tormová – tá na svojom Instagrame priznala, že sa zaradila do skupiny žien s obávanou diagnózou. Majstrovská autorka bestselleru Som Mama však celú situáciu poňala s humorom sebe vlastným a gestačnej diabetes za mnohé veci poďakovala.

,,Je úžasné naučiť sa, ako správnejšie jesť (nielen v rámci cukrovky). Počítanie sacharidových jednotiek udržuje zdementnelý mozog tehotniacej ženy bdelý! Veľká výhra! Och, koľko si ma za tých pár týždňov naučila!” herečka si sarkasticky zavtipkovala na vlastný účet.

Jojkárska seriálová hviezda zároveň dodala, že ju uplynulé týždne donútili prekonávať určité hranice – Kristína si napríklad musí až do pôrodu sama odoberať krv z prsta, čo rozhodne tak ľahko nezvládne každá žena. Veselej mamine teda prajeme veľa síl a veríme, že aj vďaka svojráznemu humoru dokáže toto obdobie hravo prekonať!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

tormova

Zdroj/Foto: Instagram/kristina.tormova