Charizmatická spisovateľka je hrdou mamou troch detí — radosť jej robia dvojičky Ela s Matildou a najmenší člen rodiny synček Alan. Kristína tváričky svojich ratolestí na sociálnych sieťach neukazuje, ale teraz urobila výnimku a fanúšikovia konečne môžu vidieť, ako vyzerajú jej 7-ročné princezničky.

Kristína Tormová si momentálne užíva materskú dovolenku s najmladším chlapčekom, no popri rodičovských povinnostiach si nájde čas aj na prácu. Sledovatelia na Instagrame Kiku poznajú aj ako autorku krásnych tričiek, pričom krátko pred Vianocami sa brunetka opäť pochválila novinkami zo svojej kolekcie.

kristina tormova

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Tentokrát sa stali modelkami herečkine dvojičky, ktoré po rokoch konečne ukázala v plnej kráse. Hoci Tormová tváričky dcér nezverejňuje, teraz sa rozhodla urobiť výnimku, kedže práve dievčatá sú tvorcami návrhu nových tričiek.

,,O značke MALA KOLÁČOVÁ. My sme Ela a Matilda. Urobili sme si značku pomocou našej maminky a macochy, tá značka sa volá MALA KOLÁČOVA, my to robíme tak, že nakreslíme nejaký obrázok a maminka to potom odfotí a pošle to k nám do firmy a vytlačia sa tričká,“ prezradila umelkyňa, ktorá má doma naozaj roztomilé slečny.

kristina tormova kristina tormova

Zdroj/Foto: Instagram/kristina.tormova