Sympatická herečka sa pred štyrmi rokmi stala pani Tormová a teraz si zaspomínala na najkrajší deň vo svojom živote. Charizmatická Kristína na sociálnej sieti uverejnila nádherné svadobné zábery, ktoré doposiaľ verejnosť ešte nevidela. 

Pôvabná Bratislavčanka sa koncom mája 2018 vydala za podnikateľa Petra Tormu. Ich veľký deň sa niesol v boho štýle na chalupe za účasti len rodiny a najbližších priateľov. Dvojici sa svadbu podarilo utajiť a fanúšikovia až doteraz poriadne nevideli, ako Kika vyzerala v bielych šatách.

kristina tormova

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Spisovateľka sa teraz rozhodla odkryť kúsok zo svojho súkromia a uverejnila na Instagrame pár zamilovaných snímok. ,,4 roky pani Tormová. Nikdy som nebola nikým báječnejším (a to som hrala aj rehoľnú sestru!). Ďakujem! Tieto fotky, ktoré voňajú lesom a mám z nich zimomriavky, nám na našom svadbnom mieste urobila pár dní po svadbe Kristiana Kóňa a my pri nich slzíme furt,“ napísala 39-ročná kráska k romantickým záberom.

Kristína Tormová vsadila na vzdušnú ľanovú róbu, ktorú zdobili čipky a volániky. K outfitu si nechala len voľne rozpustené vlasy a ako nevesta vyzerala naozaj úžasne.

kristina tormova

kristina tormova

kristina tormova kristina tormova

Zdroj/Foto: Instagram/kristina.tormova