Kristína Tormová doslova žije Instagramom, kde pravidelne zverejňuje zábery zo súkromia, okorenené rôznymi príhodami. Nájsť však na herečkinom profile fotku jej manžela bolo ešte donedávna trošku problém. Tento týždeň ale trojnásobná mamička zrejme zhodnotila, že je ten správny čas, aby jej fanúšikovia konečne uvideli, kto ju v manželstve už dva roky zahŕňa láskou.

Pred dvomi rokmi spôsobila Kristína, ešte Farkašová, v slovenskom šoubiznise nemalý šok, keď sa na sociálnej sieti pochválila, že sa z nej stala šťastná pani Tormová. Od vtedy sa toho v jej živote veľa zmenilo – okrem iného už manželovi Petrovi stihla koncom júla minulého roku porodiť synčeka Alanka.

Kristina Tormova

Tvár chlapčeka však obľúbená Slovenka verejnosti neukazuje rovnako, ako je to aj v prípade jej dvojičiek z predchádzajúceho vzťahu Ely a Matildy. Fotky dievčat síce spočiatku na sociálnych sieťach zverejňovala, no dnes je to už minulosť, pričom rúškom tajomstva je zahalená aj Kristínina polovička, s ktorou tento týždeň oslávili krásne výročie svadby.

V deň D sa tak šťastná mamička vrátila spomienkami do obdobia, kedy svojmu milovanému povedala áno, a to v lese medzi dvomi stromami. ,,Bolo to prenádherné, naše, voňavé od dymu a spodok šiat je doteraz batikovaný od zeminy. Aj pršalo, dúha vyšla, potom padalo z neba niečo neidentifikovateľné. Trochu to bolo ako z Perinbaby..prosto Jakubisko. Družičky ma viedli k “oltáru” vo svetielkujúcich gumákoch, make up som nemala, šaty z Etsy odkiaľsi z Bulharska. Nie, nebol to náš najkrajší deň. Bol krásny, ale tých spoločných najkrajších dní sme mali a máme naozaj veľa veľa,” rozpísala sa Kristína, tvrdiac, že “papier” jej dal veľa novej lásky a pocitu, že niekam naozaj patrí.

,,Niekedy v tom období sa mi zmenil svet..nadýchla som sa zhlboka a dostala silu pokračovať, úžívať si ho a vnímať úplne inak. Ďakujem najviac na svete za to všetko, čo sa mi a nám udialo. Keby mi pred pár rokmi niekto toto všetko povedal, neverila by som. Sme takí..svoji. Je to sranda, že zrovna s týmto pánom,” zamyslela sa televízna a spisovateľská hviezda, prejavujúc veľkú vďaku a pocit hrdosti, že môže byť ženou svojho muža. Toho konečne ukázala aj spredu a musíme uznať, že je to fešák! :)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/kristina.tormova