14. máj je v živote Kristíny Svarinskej a jej rodiny veľmi dôležitý, presne v tento dátum totiž jedna z najkrajších herečiek prišla na svet. Avšak neuveríte, koľko sviečok by dnes mala Kika na torte sfúknuť.

Kristína Svarinská sa na obrazovkách pohybuje pomerne dlho. Svoju prvú rolu dokonca získala už v roku 2002, keď si ako malé dievčatko zahrala v známej slovenskej dráme Dážď padá na naše duše.

Kristina Svarinska

Do širšieho povedomia ľudí sa však úspešná herečka dostala trochu neskôr, a to najmä vďaka rolám v seriáloch, ako Panelák, Keby bolo keby, Druhý dych, Klan, pričom najnovšie je súčasťou veľmi úspešných markizáckych projektov z nemocničného a gastronomického prostredia – Sestričky a Kuchyňa.

O slovenskej kráske je tiež známe, že si prísne stráži svoje súkromie, ako jedna z mála televíznych hviezd sa totiž s fanúšikmi o úspechy či bežné radosti života nedelí. Čo ale o Kristínke vieme, je fakt, že 14. mája oslavuje narodeniny.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

A teraz sa podržte – herečka s tvárou bábiky si dnešným dňom pripisuje na konto už tretí krížik. Neuveriteľné, keďže svojím vzhľadom pripomína skôr tínedžerku než 30-ročnú dámu. Kika, prajeme ti všetko najlepšie!

Kristina Svarinska

Zdroj: Wikipedia | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial