Pri pohľade na dievčenskú tváričku herečky Kristíny Svarinskej by určite nikto nepovedal, že má 33 rokov. Narodeniny oslávila 14. mája, pričom darček, samozrejme, dostala aj od svojej novej lásky Petra Altofa alias Expl0iteda.

Kristínu a Petra spojila úplne náhodou šou Let’s Dance, do ktorej populárna kráska vstúpila ako single lady, no lúčila sa už ako oficiálna priateľka jedného z najúspešnejších slovenských YouTuberov a influencerov. Dvojica nemá problém ani s verejnými vyznaniami lásky, pričom obaja sa netaja tým, že sú do seba až po uši zamilovaní.

Zdá sa, že herečka si s o sedem rokov mladším Explom sadla, aj čo sa týka humoru. Na svoj nedávny sviatok totiž dostala prekvapenie, aké rozhodne nečakala. ,,Keď povieš frajerovi, akú tortu nikdy nechceš,“ napísala Kika so smajlíkom k narodeninovej snímke, na ktorej sa nedá nevšimnúť nádherná pochúťka v tvare červenej kabelky.

O účastníčke poslednej série tanečného programu je známe, že nie je veľkou vyznávačkou elegantného štýlu a materiálnych vecí, pri ktorých sa mnoho žien rozplýva. Umelecké dielo od šikovnej cukrárky Elizy Hečko však Kiku naozaj potešilo a ulahodilo jej chuti.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/kristina.svarinska, elizahecko.desserts