Populárna speváčka Kristína Peláková odštartovala kariéru pred neuveriteľnými 13-timi rokmi, no od čias, čo túto pôvabnú brunetku poznáme, sa jej dievčenská tvár vôbec nezmenila. 33-ročná energická brunetka teraz prezradila tajomstvo svojej krásy. Tento recept zvládne každá žena!

O tom, že autorka hudobného hitu Ta ne vyzerá skvelo s make-upom a aj bez neho, nie je pochýb. ,,Mám rada prirodzenosť, ale aj umenie vo svete mejkapu a stylingu,” povedala Kristína v rozhovore pre Nový Čas pre ženy. No ako je možné, že stále pôsobí ako tínedžerka, nech má na sebe čokoľvek?

Tajomstvo známej speváčky a herečky sa neukrýva v žiadnych luxusných krémoch a ani za ním nestaja šikovné ruky lekárov z estetických kliník. ,,Myslím si, že je to o určitej rovnováhe, že sa vnímam nielen zvonka, ale aj zvnútra,” vysvetľuje rodáčka z východného Slovenska a ďalej uvádza presný spôsob, ako sa o telo a dušu stará.

,,Tak ako počúvam svoje telo a doprajem mu oddych, kvalitnú stravu, pohyb v prírode, rovnako vnímam aj svoju dušu, ako sa cítim, či cítim pokoj, či to, čo robím, ma napĺňa. Je to niečo, čo si v sebe prirodzene pestujem, pretože žijeme v dobe, ktorá nás neustále niečím vonkajším láka, rozrušuje, motivuje, až sa veľakrát odpojíme od seba a žijeme, nazvem to tak trošku s humorom, ako nejaký softvér. A keď sa vrátim do seba, nájdem opäť rovnováhu a nadhľad,” odhaľuje svoje jednoduché tajomstvo vyrovnaná a pôvabná dáma.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: casprezeny.pluska.sk | Foto: Instagram/kristinapelakova