Začiatkom mája sa slovenská speváčka Kristína Peláková s manželom Mariánom Kavuličom stali rodičmi chlapčeka Radoslava. Atraktívna kráska len 3 mesiace po pôrode ohuruje svojou postavičkou, pri ktorej by len málokto uveril, že je už mamička. 

Niekdajšia účastníčka Eurovízie sa pred týždňom na sociálnych sieťach podelila o snímku, kde odhaľuje svoje dokonalé nohy a bujný dekolt. Veru, po nadbytočných popôrodných kilách niet ani stopy, čo len prednedávnom pre portál Najmama.sk potvrdila aj samotná Kristína.

Avšak za všetkým nie sú len gény. Známa speváčka od pôrodu zásobuje Instagram fotografiami, kde je vidieť, že obľubuje turistiku, a rada si počas slnečných dní zacvičí aj na záhrade. Okrem toho prezradila, že na zdravé telo má ešte jeden tajný recept.

,,Dnes ráno ma pri miešaní môjho obľúbeného nápoja z jačmeňa, ktorý pijem už niekoľko rokov, napadlo, že to tu s Vami zazdieľam ako zdravý tip odo mňa. Pripravujem si ho takmer každý deň, pretože má na mňa veľmi blahodárne účinky a zakaždým ulahodí môjmu žalúdku. Tak taká mala inšpirácia odo mňa. Majte krásny deň plný energie,“ uviedla čerstvá mamina k snímke, na ktorej doslova žiari.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: najmama.sk, Instagram/kristinapelakova | Foto: Instagram/kristinapelakova