Reportérka Kristína Kövešová je známa svojou nebojácnosťou a odvahou púšťať sa do vyšetrovania tých najnebezpečnejších káuz, o ktorých však treba otvorene hovoriť. Tak ako je to už zvykom, i tentoraz sa pri sledovaní jej najnovšieho prípadu zastavuje mnohým dych. V epizóde relácie Reflex, odvysielanej na TV Markíza 28.6.2018, poukázala na to, aké je ľahké stať sa v detskom veku obeťou dospelého na internete.

Vyšetrovanie začalo tým, že si na internetovej zoznamke vytvorila falošný profil, v ktorom sa vydávala za 11-ročné dievča Miu. Behom pár hodín dostala niekoľko ponúk na intímne zblíženie od starších mužov! Niekoľko dní si s nimi písala, aby nadviazala vierohodný kontakt a napokon vybrala jedného, ktorý príde na stretnutie netušiac, že tam budú kamery. Tam podstúpil šokujúcu spoveď.

Celá reportáž je plná jasných dôkazov o tom, aká je zoznamka a celkovo internet nebezpečný pre deti a ako rodičia ani nemusia tušiť, s kým si máloletý píše alebo sa dokonca stretáva. Napriek tomu, že bol muž odhalený, pred kamerami neušiel a na priame otázky reportérky odpovedal, miestami sám netušiac, prečo má potrebu intímne obťažovať a vypisovať nevhodné veci 11-ročnému dievčaťu.

„Tak čo ste vlastne chceli od toho 11-ročného dieťaťa?“ znela jedna z otázok Kristíny Kövešovej, na čo 48-ročný muž, vystupujúci pod prezývkou „Schelby“, odpovedal: „Neviem, chcel som mať niekoho, kto je úprimný a otvorený.“ Svoj názor vyjadrila aj se*uologička, ktorá jednoznačne potvrdila, že ak 48-ročný chlap vypisuje 11-ročnému dieťaťu o tom, ako sa s ním chce bozkávať, ide o chorobu. Takéto správanie je klasifikované ako obťažovanie a je za hranicami normy.

Celú reportáž nájdete v archíve TV Markíza >>>TU<<<

Zdroj|Video: Archív TV Markíza, Instagram