Svet investigatívnej redaktorky Kristíny Kövešovej je plný nebezpečných a vypätých situácií, kedy nikdy nevie, čo príde. Známa markizáčka si tak chcela po náročnom roku oddýchnuť v exotike, avšak určite sa jej ani vo sne neprisnilo, že sa ocitne v miestnej nemocnici, kde bude bojovať o holý život.

Kristína Kövešová je známa svojou nebojácnou povahou, ktorá jej dovoľuje pracovať na nebezpečných reportážach, na aké by väčšina ľudí odvahu nemala. Človek by si preto pomyslel, že na ňu najväčšie nástrahy čakajú práve počas práce, no opak sa stal pravdou – Kristína má za sebou najhoršiu noc v živote, s ktorou sa statočne popasovala na dovolenke v Karibiku.

,,Zbavme sa strachu, nedávajme našim myšlienkam, pocitom a túžbam žiadne limity a začnime si plniť svoje sny… dokážete všetko, čo chcete! Jediné prekážky sú v našej hlave … aj ja sa niekedy musím dať do kľudu, teraz tak robím na lodi na plavbe po ostrovoch a tiež sa zbavujem strachov, ktoré riešim v súkromí,” pred pár dňami napísala kráska na svoj Instagram, kedy ešte netušila, že sa krátko nato ocitne na hranici života a smrti.

,,Práve som prežila najhoršiu noc života. S veľmi vážnou otravou v miestnej nemocnici na ostrove, keď nikto nevedel, či to moje telo zvládne… po viacerých infúziách a morfiu som tu. Ďakujem Bože,” šokovala verejnosť Kristína, ktorá priznala, že bola pre ňu táto strašidelná skúsenosť zároveň aj veľmi silnou – opäť si uvedomila, že sme tu len na chvíľu.

Obľúbená markizáčka má tak pre všetkých jednoznačný odkaz. ,,Užívajte si a vnímajte každý jeden deň, ako keby bol posledný, alebo ešte lepšie, ako keby bol prvý,” uviedla na sociálnej sieti. Kristína, prajeme veľa síl a skoré uzdravenie!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/kristinakovesova