Kristínu Kövešovú všetci poznajú ako investigatívnu redaktorku, ktorá nemá problém zabrdnúť ani do tých najnebezpečnejších incidentov. Už onedlho sa však nebojácna kráska bude divákom prihovárať aj ako moderátorka!

Dôkazom toho, že Kristínu Kövešovú a jej prácu Slováci obdivujú, svedčia i tri sošky OTO v kategórii osobnosť televíznej publicistiky. Kikini fanúšikovia sa tak určite potešia, že ju v obľúbenej relácii Reflex budú po novom vídať nielen v reportážach, ale aj v úlohe osoby, ktorá ich bude uvádzať.

Ako sme vás už informovali, moderátor Patrik Herman sa po 26-tich rokoch rozhodol flek v modrožltej televízii opustiť, pričom štafetu podal práve známej čiernovláske.

 „Úprimne, bola som veľmi prekvapená, keď som dostala túto ponuku, pýtala som sa, či to myslia vážne. Beriem to ako novú výzvu, za ktorú som televízii Markíza vďačná,“ prezradila pre web Markiza.sk Kövešová, ktorá má podľa svojch slov pred novou prácou v štúdu veľký rešpekt. Ľudí sa však, samozrejme, bude snažiť nesklamať. Držíme palce!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markíza.sk | Foto: Instagram/kristinakovesova, tvmarkizaofficial