Pôvabná hnedovláska počas tehotenstva poriadne pribrala. Niekoľko mesiacov po tom, čo priviedla na svet dcérku Charlotte, sa tak s nabytočnými kilami rozhodla zatočiť. Kristína začala na postave makať a s výsledkom je naozaj veľmi spokojná.

Greppelová sa už viac ako rok raduje z dievčatka, ktoré jej robí obrovskú radosť. Avšak kým herečka nosila malý pokladík v brušku, ručička na váhe rapídne stúpala a Kika vedela, že po pôrode musí so svojím telom niečo robiť.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,V priebehu piatich mesiacov som schudla 40 kíl. Každý deň zabehnem osemnásť kilometrov. Mám to na dve fázy – ráno a večer, aby som si naštartovala metabolizmus,“ prezradila celebritná mamička pre cas.sk.

37-ročná kráska sa o figúru neustále stará a na zdravý životný štýl nedá dopustiť. „Fit sa snažím udržiavať celoročne, ale počas zimy je to náročnejšie, keďže mi chýba slnko, a tým pádom aj energia. Snažím sa ju dopĺňať aj tak, že nejem ťažké, mastné a vyprážané jedlá a každé ráno nalačno pijeme vlažnú vodu s citrónom,“ dodala Kika, ktorá sa v novom tele cíti úžasne.

greppelova

kristina greppelova
Schudnutá Kristína Greppelová – nakrúcanie seriálu Zlatá rybka (leto 2021)

Zdroj/Foto: cas.sk, Instagram/palondertomas, karoly_kubankova, joj.sk