Kristína Farkašová sa ako jedna z mnohých mediálne známych tvárí zúčastnila letného festivalu Pohoda, ktorý sa konal počas uplynulého víkendu. Na tom by nebolo nič zvláštne, avšak keďže je Kika dosť moderná mamča, svojich fanúšikov dokázala prekvapiť aj tentokrát.

Niekto začína s letnými festivalmi v šestnástich, no Ela a Matilda, štvorročné dcérky Kristíny Farkašovej, si to skúsili už teraz. Ako spisovateľka sama priznala, dievčatá, ktoré si vďaka špeciálnemu ,,family parku” Pohodu zopakovali už po druhýkrát, si festival poriadne užili, no taktiež si počas dlhého dňa v objatí výbornej hudby aj trošku pospali. Energická mamina si spolu so svojimi ratolesťami užila jedinečný víkend, veď ako sama Kristína priznala, je to práve ona, čo ,,porodila logo Pohody”. No nie sú úžasné? :)

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Gabi
Správni ľudia, hudba, šport, more, to sú hlavné veci, ktoré ju dôkážu nakopnúť. Rada si užíva teplo slnka, zaujímavé krajiny, fotografovanie, šport a módu. Je detailistka a páči sa jej krása ukrytá v minimalizme. Vidí ju tam, kde si ju iný nevšimne. Píše, pretože čítanie spomaľuje, spríjemňuje, vzdeláva, inšpiruje, čoho výsledkom sú ľudia príjemní, vzdelaní a inšpirujúci, tí sú prínosom pre tento vesmír.