Známa slovenská herečka, moderátorka a úspešná spisovateľka Kristína Farkašová si pre krst svojej novej knihy s názvom Stále som mama vybrala naozaj netradičný dátum. Valentín sa v jednom z bratislavských kníhkupectiev niesol v duchu úspešných ,,single” žien, no oslava lásky a zrodenia knihy však bola poznačená smútkom z nedávneho Kristíninho rozchodu.

Je tomu iba pár týždňov, čo svetlo sveta uzrela ďalšia kniha obľúbenej Kristíny Farkašovej s názvom Stále som mama. Obľúbená moderátorka a spisovateľka si pre jej krst zvolila netradičný dátum, a to 14. februára, teda sviatok všetkých zamilovaných. „Taká som ja, že revem na staré kolená. Lebo strašne dojemné veci sa tu diali a prišli aj ľudia, ktorých som nečakala, že prídu. A je to také príjemné, keď vieš, že ťa má niekto rád, nie? A nielen na Valentína,“ priznala Kristína. A my jej fandíme, pretože vieme, aké ťažké je byť sama a zároveň neskutočne obdivuhodné takto to zvládať! Mnohé osamelé ženy si z jej perfektného prístupu a sily môžu brať príklad. Nakoniec totiž nikdy nezáleží na tom S kým ste, ale KÝM STE!

Krst knihy Stále som sama

Na krste knihy naozaj nič netajila. Nielenže dala priechod emóciám, ale tiež priznala, že sa jej kniha písala ťažko: „Písala sa mi horšie, lebo som bola unavená, jednak z tej prvej, lebo to bola celkom morda. Ja som nečakala, že je to také náročné a čo všetko to obnáša, ale bolo mi ľúto prestať písať týždenník dievčatám, lebo si myslím, že je to také výnimočné. Ja by som bola rada, keby som taký mala z môjho detstva. Takže ma ukecali všetci z môjho okolia, čo čítali prvú. Aj keď väčšinou druhé diely bývajú veľká blbosť, ale dúfam, že to nebude prípad mojej knižky,“ priznala herečka.

Tak tomu sa hovorí silná a krásna žena! Je skvelé ak je niekto otvorený a o povzbudenie, poznanie či schopnosť zachovať si optimizmus a tvorivosť v ťažkých chvíľach sa dokáže podeliť s ostatkom sveta! Jedinečná knižná novinka bola napokon pokrstená detskými vlhčenými servítkami, detským púdrom a krémom na zaparený zadoček troma stand-up komikmi.

Kristína Farkašová je smutná z rozchodu

Želáme knižke aj Kristíne veľa úspechov a dôvodov k úsmevu na tvári!

Zdroj: Topky | Foto: Facebook, Instagram | Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Soňa S
Milujem písanie, svoje dieťa a život! Som neobyčajne obyčajná žena, s vierou v zázraky, túžbou meniť svet a žiť plnohodnotne. Romantická hrdinka s často utopistickými predstavami a zmyslom pre nezmysel- áno aj taká občas bývam:) Vo voľnom čase spievam , píšem, plním si sny a robím čo môžem, aby to za to stálo:)