Kristína Farkašová (35) bola dlhé roky symbolom ryšavej ohnivej hrivy. Po rozchode s otcom jej detí však začína prichádzať jedna zmena za druhou. Čo si nechala s hlavou urobiť sympatická herečka tentokrát?

Kristína je v poslednej dobe samé prekvapenie! Okolie aj fanúšikovia boli dlhé roky zvyknutí na jej prenikavú ryšavú farbu, ktorá bola neklamným znakom toho, že do miestnosti vošla mladá herečka. Po náročnom rozchode s otcom jej dvojičiek sa rozhodla, ako mnohé ženy, pre poriadnu zmenu a vlasy si nechala zafarbiť na tmavšiu hnedú. Herečke to síce pristalo aj v tomto odtieni, no ešte sme si poriadne nezvykli a Kika šokuje ďalšou radikálnou premenou.

Stavila na ombré efekt so svetlými vlasmi s dlhším zostrihom po plecia. Tentokrát sa kreatívna herečka rozhodla pre ešte výraznejšie ombré a poriadne krátky zostrih po bradu. Krátke vlasy prechádzajú z hnedej až do úplnej blond, ktorá vyniká v účese asi najviac. A čo je za touto náhlou zmenou? Kristína prezradila, že za tým netreba hľadať nič nezvyčajné – jednoducho narazila na svojho obľúbeného exkaderníka, ktorý sa na tento experiment podujal a obaja sú s výsledkom nadmieru spokojní. Čo hovoríte na tento nečakaný účes vy?

Kika a jej letný zostrih

Foto: Instagram, Facebook | Zdroj: Topky

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.