Kristi Dali si vo Farme 11 našla viacero spriaznených duší. Jednou z nich bol aj člen západnej strany, večne optimisticky naladený Miško, ktorý len pred nedávnom prežil jednu z najdôležitejších chvíľ svojho života. Samozrejme, Kristi pri nej nemohla nechýbať, čo možno v očiach viacerých fanúšikov vytvorilo dojem, že dvojica tvorí oficiálne pár. Kráska zo Senca sa tak rozhodla objasniť, čo medzi ňou a Michalom naozaj je. 

Michal Rajcsányi pred pár dňami promoval na Fakulte sociálnych vied. Pri tomto veľkom okamžiku ho prišla na Univerzitu sv. Cyrila a Metoda v Trnave podporiť nielen najbližšia rodina, ale aj kamarátka z Farmy – Kristi Dali.

,,Miško môj, gratulujem ti zas a znova k tvojmu diplomu a ja verím, že dokážeš všetko, čo si zaumieniš. Mám ťa veľmi rada a som na teba neskutočne pyšná. Ďakujem, že som mohla byť súčasťou tvojej promócie a, že som na farme našla skutočného priateľa, ako si ty,” fotomodelka napísala na svoj Instagram v deň fešákovej životnej ceremónie.

Po tejto udalosti sa tak znova otvorili brány s veľkou otázkou, kto je aktuálnym partnerom známej farmárskej tváre. Väčšine fanúšikom prišla odpoveď jasná. Má ním byť práve Miško. ,,Všetkým nám je jasné, že ste spolu!” zanechala v komentároch pod ich spoločnou fotografiou jedna z Kikiných sledovateliek, ku ktorej sa pridal značný zástup. To však Kristi rozhodilo natoľko, že sa ohľadom svojho priateľa z Farmy rozhodla vyjsť s pravdou von.

,,Ľudia vedia byť veľmi zlí. Dnes mi prišla veľmi hlúpa a škaredá správa na moju adresu v znení, nech sa už konečne vyjadrím na margo môjho parnera. A tak sa vyjadrím naposledy. Miško ním nie je, ale je mi veľmi blízkou osobou a nahrádza mi dni, keď som sama. Je mi veľkou oporou, a tak to bude navždy a ja som za to veľmi vďačná. Ak by som sa chcela podeliť o moje súkromie a prezradiť vám, kto to je, už to isto urobím. Život však nie je easy, tak ako moje vzťahy a preto to rešpektujte,” uviedla fotomodelka, ktorá si identitu svojej lásky aj naďalej prísne stráži. ,,A Miška budete vidieť u mňa ešte veľmi často!” dodala na záver. 

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/kristi_dali/miker_21