Kristi Dali, účastníčka Farmy 11, ktorá sa niesla v duchu súboja východniarov a západniarov, otvorene prehovorila o pocitoch zo semifinále a finále dvanástej série reality šou. Kráska zo Senca jasne vyjadrila svoj postoj k tomu, čo sa jej nepáči – ľudia následne zareagovali! 

Kristi Dali po semifinálovom vyradení Erika Zahorjana na túto prekvapivú udalosť zareagovala na sociálnych sieťach, a to videom, kde sa Prešovčana zastala. To, že si vyradení farmári určili človeka, ktorý si finále podľa nich najmenej zaslúžil, sa jej veľmi nepozdávalo.

,,Srdečne vás zdravím! Chcela by som sa vyjadriť na situáciu vzniknutú ohľadne môjho vyjadrenia vo videu, kde nesúhlasím s tým, že Erik nemal možnosť zabojovať v semifinále. Myslím si, že mám právo vyjadriť svôj názor a jednoducho to tak cítim. Dostala som od vás nespočetné množstvo správ ohľadne tejto skutočnosti. Dovolím si tvrdiť, že viac ako sto,“ vyjadrila sa v príspevku potetovaná mierumilovná kráska.

,,Nezastávam sa Erika, len sa mi jednoducho nepáči to, ako vypadol,“ hovorí na margo mladíka, ktorý si nielen u súťažiacich, ale i divákov Farmy nezískal veľké sympatie.

Tímová líderka nemeckej kozmetickej značky si aj medzi novými farmármi našla hromadu priateľov, s ktorým sa často stretáva, no účasť na gradióznom finále odmietla. Prečo?

,,Zúčastniť sa finále Farmy som odmietla, a to z dôvodu, že tí, s ktorými sympatizujem, rada uvidím po finále a mimo kamier. Necítim sa na to a jednoducho som live finále odmietla. Verím, že dnes vyhrá ten, kto si to najviac zaslúži, a ja im držím palce.“ Okrem šokujúceho rozhodnutia neprísť podporiť tohtoročných súťažiacich Kika prekvapila ešte jednou vecou.

,,Sledovať finále však naživo nebudem. Teším sa na vás po finále a držím palce v dnešnom boji. Favorita nemám, pre mňa sú všetci vo finále už víťazmi,“ uviedla na Instagrame.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/kristi_dali