Exfarmárka z 11. série kontroverznej reality šou televízie Markíza Kristi Dali sa v poslednej dobe začala hlásať k prirodzenej kráse. Jej pery naberajú pôvodný tvar, líčenie je čoraz jednoduchšie, ak si vôbec make-up dá, a svoje vlasy zbavila príčeskov. Najnovšie Kika navštívila kaderníka, ktorému sa podarilo jej účes neuveriteľne premeniť. 

Kristi Dali sa svojim obdivovateľom na sociálnych sieťach pochválila novým účesom – ten má na svedomí kaderník, ktorého nepochybne poznajú fanúšikovia obľúbenej speváčky Dominiky Mirgovej – reč je o sympatickom Jirkovi Blatnom.

,,Moja premena! Dlho som zvažovala, komu sa zveriť do rúk. Neskutočne sa teším z toho, že to bol práve on Jirko Blatný. Jirko, ďakujem ti za toto umelecké dielo a krásny čas strávený v tvojom kaderníctve. Ste úžasní, si úžasný! Neskutočne dobrá energia z neho ide, a to je presne to, čo v mojom živote vyhľadávam. Pozitívnych a srdečných ľudí,” napísala na Instagram fotomodelka, ktorá vyzerá s novými vlasmi doslova ako svetová hviezda!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/kristi_dali/dominikamirgovaofficial