Stalo sa akýmsi nepísaným pravidlom, že sa väčšina bývalých účastníkov reality šou Farma usiluje o pokračovanie slávy na Instagrame. Práve táto novodobá platforma ponúka ľuďom zdanlivú možnosť vábivého zárobku z pohodlia domova a bez vynaloženia väčšieho pracovného nasadenia. Ale je to skutočne tak? Niekdajšia markizácka hviezda Kristína Dali záujemcom o obdobný spôsob fungovania objasnila, ako jej bežné dni vyzerajú.

Budovať si kariéru na báze “home office” sa dnes stáva veľmi populárnou metódou. Zamestnanci, vykonávajúci náročnú fyzickú prácu, sú však skalopevne presvedčení o tom, že influenceri nepohnú poriadne prstom, čo je rok dlhý, a tým pádom si stovky či až tisíce eur mesačne vonkoncom nezaslúžia.

Kika Farma

Bývalá modelka, ktorá zahviezdila v jedenástej sérii markizáckej vidieckej súťaže, sa po skončení natáčania presadila ako podnikateľka, pôsobiaca najmä vo virtuálnom svete. Na svojom profile pravidelne propaguje nielen vlastné súkromné dianie, ale tiež rôzne produkty pre zdravší životný štýl či nové kolekcie oblečenia, ktoré sama ponúka.

Málokto odkryje negatívnu stránku Instagramu

Starať sa o marketing a tiež sieť viacerých pracovníkov nie je také jednoduché, ako by sa nezainteresovaným osobám mohlo zdať. ,,Posledné dni mám silnú potrebu vypnúť mobil a odpočinúť si od sociálnych sietí. Tak veľmi mi chýba nemusieť byť na telefóne, nemať zodpovednosť za druhých a načerpať energiu niekde v prírode bez mobilu. Nie vždy sa to dá a moja práca ma naučila byť zodpovednou za svojich ľudí, nemyslieť len na seba, a tak som stále online, stále k dispozíciii, až sa mi občas zdá, že to nemá konca. Každému, kto si myslí, že život na Instagrame je jednoduchý, mýlite sa,” plavovláska si vraj už ani nepamätá, keby mohla aspoň na tri dni odložiť mobil a počítač bokom.

Inteligentnému človeku je jasné, že dokonalé príspevky celebrít na sociálnych sieťach nemajú niekedy s realitou takmer nič spoločné. Známe osobnosti niekedy pracujú na nových príbehoch aj celé hodiny, pričom vypnúť hlavu od upozornení, lajkov a komentárov už takmer nedokážu. Kristi Dali je tak jednou z mála žien, priznávajúcich, že i online podnikanie môže poctivých pracantov vyčerpať rovnako ako mnohé iné fyzicky náročné povolania.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

kristi dali

Zdroj|Foto: Instagram/Kristi_dali