Bývalá fotomodelka Kristína Dali sa zviditeľnila vďaka účasti v slávnom markizáckom projekte Farma 11. Atraktívnej plavovláske sa podarilo napriek nevýhre v súťaži vyťažiť zo slávy maximum a dnes sa vo sfére internetového marketingu výborne obracia. Jej nedávny ťah sa ale s veľkým pochopením okolia nestretol, keďže sa týkal obľúbeného miláčika z Farmy!

Kika sa už po príchode na statok nedala vôbec prehliadnuť. Napichané pery, postavička ako lusk a nemalá dávka sebavedomia, ktoré z nej sršalo, zaujali aj východniara Radovana Dulina, avšak tento románik mimo brán vidieckeho sídla dlhé pokračovanie nemal.

kika rado farma

Fotomodelka odchádzala zo statku s obrovským plyšovým medveďom v náručí, ktorý jej počas celého pobytu mimo civilizácie robil spoločnosť. Práve roztomilý macko sa stal hlavnou hviezdou nedávneho príspevku, kedy sa ho Kristína rozhodla venovať do súťaže na Instagrame.

kristi dali farma

Záujemcovia o plyšového maskota z Farmy musia splniť niekoľko podmienok vrátane sledovania viacerých súkromných profilov, spadajúcich do kategórie kráskinych kamarátov. Tieto pohnútky sa ale poniektorým fanúšikom vôbec nepáčili a Kike venovali jasné odkazy.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Panebože, veď ho podaruj nejakému dieťaťu a nie tu robíš súťaž o vypchatého medveďa. Prosím ťa, určite by urobilo šťastným nie jedno dieťa v detskom domove,” jeden z nahnevaných komentujúcich vyjadril kritický postoj. Po pár dotazoch sa však exfarmárka rozohnila až natoľko, že všetkým neprajníkom zanechala ráznu odozvu.

,,Uvedomte sa už! Je to môj macko a ja som sa takto rozhodla. Ak by som ho dala do detského domova, zas by ste riešili, že prečo do toho detského domova a prečo nie do iného a dookola stále nejaký problém. Takto to proste niekto vyhrá a koniec. Už mi vážne došla trpezlivosť. Ľuďom proste nevyhovieš, nech robíš, čo robíš, stále sa nájde niekto, kto nájde problém,” rozčertila sa známa influencerka, ktorej dali mnohí priaznivci za pravdu.

Kika macko Farma

Zdroj| Foto: Instagram/Kristi_dali