Po úspechu seriálu Za sklom vsadila JOJka na ďalšiu kriminálku a v stredu odštartovala projekt Kraj. Diváci si novinku s nadšením pozreli a sociálne siete zaplnili mnohými komentármi. 

V každej časti tím kriminalistov rieši zločiny a zaujímavé prípady. Popri práci však fanúšikovia môžu nazrieť aj do súkromného života hlavných hrdinov či obdivovať krásne prostredie Záhoria, kde sa projekt nakrúcal. Jana Kolesárová a Marián Mitaš sa ústredných postáv zhostili výborne, ale čo si o seriáli Kraj myslia Slováci?

kraj

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Po odvysielaní prvej epizódy Facebook zaplavili komentáre od followerov. ,,Čakala som viac, veľmi slabý štart, dúfam, že ďalšie časti budú lepšie,“ zdôverila sa Anna. ,,Herecké obsadenie v poriadku, ale chcelo by to viac šťavy alebo čo. Niečo mi tam skrátka chýbalo,“ pridala sa Marianna. ,,Výborní herci, zachraňovali, čo sa dalo, ale bolo to na kriminálku málo akčné. Také nemastné-neslané,“ prezradila Veronika.

,,Otrasné. My nebudeme mať nikdy tak kvalitné kriminálne seriály ako Česi. Tie sú najlepšie. To sa nedá ani porovnať,“ napísala Jana, ktorá zďaleka nebola jediná nespokojná fanúšička. Nuž, vyzerá to tak, že JOJka očakávania divákov zatiaľ veľmi nenaplnila.

kraj

Zdroj/Foto: Facebook/kriminalkakraj