Ešte polroka dozadu zrejme známej moderátorke Anete Paríškovej ani v tom najhoršom sne nenapadlo, že strávi väčšinu leta zavretá za dverami Národného onkologického ústavu. Aktuálne už blondínka podstupuje piatu chemoterapiu, avšak napriek náročnej liečbe jej úsmev z tváre stále nemizne. Tentokrát má na tom určite zásluhu aj Anetkina kamarátka Zlatica Puškárová.

Tohtoročná jar bola pre Anetu Paríškovú a jej rodinu rozhodne najťažším životným obdobím, kedy sa dozvedeli nečakanú správu o tom, že milovanej mamine a manželke lekári diagnostikovali Non-Hodgkinov lymfón. Situácia však bola o to horšia, že moderátorka nemohla kvôli opatreniam spôsobených pandémiou COVID-19 prijímať žiadne návštevy.

Dnes je už ale našťastie situácia lichotivejšia a aj Anetka sa môže tešiť z prítomnosti svojich blízkych i vtedy, keď podstupuje liečbu v Národnom onkologickom ústave. Tento týždeň, kedy sa statočná hviezda TV Joj podrobuje piatej chemoterapii, jej dokonca osobne vyčarila úsmev blízka priateľka a bývalá kolegyňa Zlatica Puškárová.

,,Od pondelka ležím v NOÚ na 5. týždňovej chemoterapii. A dnes ma sem prišla navštíviť moja dlhoročná kamarátka @zlaticapuskarova. Poklebetili sme, zasmiali sme sa, dali si kávičku a koláčik. Hneď mám krajší deň,” o radosť zo spoločných momentov so Zlatkou sa s fanúšikmi na Instagrame podelila trojnásobná mamička, ktorej celé Slovensko v boji s rakovinou drží palce.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/aneta_pariskova_official, zlaticapuskarova