Jess Lakeland je 21-ročné dievča z americkej Floridy, ktoré má už štyri roky priateľa, s ktorým žije v jednej domácnosti. Problém je však v tom, že Jess samú seba považuje za ,,dospelé bábätko“, a to doslova!

Keď mala Jess Lakeland len dva roky, stala sa obeťou se*uálneho obťažovania, a to na jej psychike zanechalo výrazné stopy. Jess robí aj dnes všetko to, čo robia typické bábätká. Spáva v špeciálne upravenej detskej postielke, pije z fľašky s cumlíkom a svojho priateľa, ktorý sa k nej správa ako rodič, volá ,,ocko“. Ich hry na otca a dcérku však nie sú súčasťou žiadnej erotickej fantázie, práve naopak. Jessin priateľ David priznáva, že sa o svoju priateľku rád stará, ale hranie sa na jej otca ho nijako nevzrušuje. Ona si pre zmenu užíva ten pocit, že David je jej dominantný ochranca a má pri ňom pocit bezpečia.

Mladá Američanka si týmto bizardným spôsobom podľa vlastných slov nahrádza ťažké detstvo, ktoré mala. Okrem už spomínaných zvykov nezabúda ani na ďalšie detaily svojho bábätkovského života a nosí plienky! Jess ich však nielen nosí, ale aj skutočne používa. Priateľ David jej ich však odmietol vymieňať a tak to zatiaľ musí robiť sama. Nebude to však dlho trvať, pretože Jess si už hľadá opatrovateľku, ktorá jej ich meniť bude a ktorá sa bude o ňu starať ešte viac, než ako to robí jej priateľ!

Jess Lakeland Jess Lakeland Jess Lakeland Jess Lakeland Jess Lakeland Jess Lakeland

Foto: Mirror.co.uk