Pôsobili spolu priam dokonale, no k udržaniu harmonického vzťahu to nestačí. Kým ešte donedávno sa len pomelizovalo o tom, že medzi Miss Slovensko 2006 Magdalénou Šebestovou a futbalistom Jánom Ďuricom pretrváva kríza, dnes je už jasné, že je ich láske nadobro koniec. Športovec sa totiž hrdo chváli novou kráskou.

Jedna z najkrajších žien Slovenska a úspešný slovenský futbalista sa dali dokopy pred šiestimi rokmi, pričom v roku 2015 sa im narodila dcérka Ninka. Každý teda čakal, kedy posunú zaľúbenci svoj vzťah na ďalší level v podobe svadby, no dodnes sa tak nestalo a už sa zrejme ani nestane. Veľkej láske, ktorá pôsobila ako z najromantickejšieho filmu, je koniec.

O kríze medzi Magdalénou Šebestovou a Jánom Ďuricom sa hovorilo niekoľko mesiacov, avšak len pred tromi týždňami modelka verejnosti potvrdila, že so známym fešákom už pár netvoria. On vzniknutú situáciu síce komentovať nechcel, no najnovší záber na jeho Instagrame hovorí za všetko.

Ďurica sa fanúšikom predviedol po boku ďalšej pôvabnej Slovenky, taktiež v minulosti mútiacej vody v súťaži krásy. Dáma, ktorá pri Jankovi spokojne ukazuje hollywoodsky úsmev, je finalistka Miss Universe SR z roku 2013 Diana Kačurová. A o tom, že je medzi dvojicou viac než len kamarátstvo, svedčí červené srdiečko priložené k fotografii.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Jan Dur

Zdroj/Foto: Instagram/durica28, Facebook/Ján Ďurica (official)