Baby boom minulý rok neobišiel ani dvojnásobnú mamičku Máriu Čírovú, ktorá by mala svoje tretie dieťatko priviesť na svet v auguste. Aktuálne už jedna z najkrajších Sloveniek vie i to, či jej pod srdcom rastie chlapček alebo dievčatko – o informáciu sa podelila s verejnosťou!

Pandémia v nemalom množstve ovplyvnila aj život speváčky Márie Čírovej, ktorá sa podľa svojich slov pred dvomi mesiacmi musela stať rovnako ako mnoho iných mamičiek kuchárkou na plný úväzok, učiteľkou prvého a štvrtého ročníka či upratovačkou. Okrem toho sa ale známa speváčka vo veľkom pripravuje na príchod nového prírastku.

To, či k 10-ročnému Hugovi a 7-ročnej Zoe pribudne braček alebo sestrička, si ešte donedávna obľúbená kráska nechávala iba pre seba. Vzácny moment, kedy sa Máriini drobci dozvedeli veľkú novinu, si ale speváčka nahrala na krásne video, ktoré pred malou chvíľou uverejnila aj na Instagrame.

,,Pre svet môžeš byť len jedným človekom… ale pre nás budeš celým svetom, chlapček náš,” talentovaná hudobníčka napísala ku krátkemu záznamu, mapujúcemu veľkú radosť jej detičiek z toho, že sa ich rodinka čoskoro rozrastie o ďalšieho chlapčeka.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/mariacirova