Veronika a Daniela Nízlové odjakživa predstavovali symboly dokonalých tiel – žiadne vychrtliny a krivky zaoblené na tých správnych miestach. Speváčky sa však najnovšie ukázali na zábere, aký by ste v ich portfóliu fotiek rozhodne nečakali. Obe sa zrazu zmenili na moletky!

Najznámejšie slovenské dvojičky sa o svoje postavy vzorne starajú, dokonca aj Daniela sa ihneď po pôrode pýšila osím pásom a zadočkom ako z fitness časopisu. Baby si tak možno často kladú otázku, ako by asi vyzerali v telesnej schránke bacuľky.

Súčasná doba disponuje rôznymi aplikáciami, pričom niektoré z nich nás dokážu prečarovať na nepoznanie. Kým dávnejšie fičala výmena pohlavia či pridanie veku, aktuálne sa teší najväčšej obľube možnosť nabratia kilečiek navyše. A čuduj sa svet, zvedavosť zaurádovala aj v prípade krásnych Twiinsiek, ktoré sa rozhodli zistiť, ako veľmi by sa zmenili, keby pribrali.

,,Keď totie džymy zavrú,” s vtipom okomentovali svoju snímku Daniela a Veronika, narážajúc na to, ako sa od 15. 10 začnú ľudia zaguľaťovať. Už vo štvrtok sa totiž na základe nových opatrení zatvoria všetky fitness centrá.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/twiinsmusic, veronikatwiins