Sviatok svätého Valentína nemusí zákonite vyjadrovať len lásku medzi dvomi partnermi. Svoje o tom vie svetoznámy manželský párik, ktorý sa aktuálne raduje zo štvrtého spoločného potomka.

,,Všimnite si rozdiel… Na Valentína by sme radi oslávili lásku tým najčarovnejším spôsobom. Beau Benedict Enthoven Williams,” napísala na svojom Instagrame Ayda Field Williams, drahá polovička slávneho speváka Robbieho Williamsa.

robbie williams

,,Rovnako ako Coco, aj on je biologicky náš, avšak vynosený tou istou úžasnou náhradnou mamou. Sme tak požehnaní, že si nášho syna držíme bezpečne v náručí a teraz sme už oficiálne kompletní ako rodina,” kráska prezradila, že vytúžený drobec, rovnako ako jeho jeden a pol ročná sestrička Colette, prišiel na svet vďaka vzácnej obetavosti cudzej ženy, pričom génový základ získal predovšetkým od svojich biologických rodičov.

robbie williams manželka

Hrdá mamina uverejnila fotografiu so štyrmi pármi detských nožičiek, nakoľko sa prominentná família až teraz cítiť byť úplne naplnenou. 46-ročný idol Robbie Williams sa tak aktuálne doma raduje zo šesťčlennej posádky, keďže štyri ratolesti dokonale spečatili jeho desaťročné manželstvo so známou americkou herečkou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

robbie williams deti

Zdroj: Instagram/aydafieldwilliams | Foto: Instagram/aydafieldwilliams, robbiewilliams