Každá z nás vie, ako bolí strata milovanej osoby. Speváčka Dara Rolins si, žiaľ, takúto podobu bolesti musela ,,užiť“ minulý rok dvojnásobne. Prišla totiž nielen o milovaného otca Dušana († 68), ale aj o manažérku a najlepšiu priateľku v jednom – Evu Skallovú († 36). Práve s ňou zažila Dara skutočne výnimočné chvíle.

So svojimi krásnymi dcérkami tvorili nerozlučnú štvorku. Chuť priateľstva a vôňa smiechu sprevádzali aj ich spoločné dovolenky. Práve preto sa s Evou minulý rok dohodli, že sa vrátia na Bali, kde si ešte pred štyrmi rokmi užívali plnými dúškami slnko v duši.

Dovolenka Bali 2012 Eva a Dara

,,Naposledy sme tu boli pred 4 rokmi. Bolo nás viac… Je zvláštne byť na mieste, ktoré mám tak konkrétne spojené s myšlienkami na náš dievčenský squad… Byť na rovnakých miestach, vidieť nás všetky spolu sedieť pri tom istom stole, ležať na tých istých lehátkach, prechádzať sa po rovnakej pláži. Bývame dokonca v tom istom hoteli…Až tu mi došlo, že to možno nebol najlepší nápad. Ten prvý moment, keď sme otvorili dvere k nášmu plážovému domčeku, uprostred bazén a za ním obývačka s kuchyňou, v ktorej sme sa spolu toľko nasmiali… Spomienky a predstavivosť je občas krutý parťák. Bez akejkoľvek vlastnej iniciatívy vám pri takto konkrétnej predstave okamžite naskočí všetko, celý príbeh. Je to jak animovaný film, ktorý sa vám rozbehne pred očami. Nebol smutný. Naopak. Len samé veselé spomienky. Naposledy pred rokom, sme si znova sľúbili, že musíme našu cestu na Bali zopakovať. Nakoniec sme vyrazili len my dve,“ smutne komentuje Dara svoje pocity z pobytu v raji na sociálnej sieti. Aj keď svoj sľub Evičke dodržala, tá sa už na ňu určite s láskou pozerá z toho ozajstného raja, kde miešajú koktaily barmani v anjelskych kostýmoch!

Dara s LolouSpeváčka si pripíja na priateľstvo z Baliánskej pláže kokteilom EVA, aj keď tento druh nápojov jej nie je práve po vôli. S Evou si tu predtým štrngali obľúbeným vínkom, a ako hovorí jej dcéra Lola, teraz si ho vychutnáva v nebi s dedkom Dušanom.

V pozemskom raji na Bali Dara smúti za priateľkou Evou!

,,Takze NA EVICKU! A, samozrejme, na ocka, dedu Dušana, ktorí, jak hovorí Lolinka, pijú svoje obľúbené vínko spolu v nebi.“

Veríme, že je tomu skutočne tak a Lola s Darou si okrem smutných spomienok z dovolenky odnesú množstvo pozitívnej energie a zážitkov. Nakoniec, nebudú tam celkom samé. :)

Západ slnka na Bali a Dara Rollins s dcérou

O pekné dievčatá sa predsa vždy niekto ,,postará“. Tentokrát to však nie je ,,chúva“ Mirka, pretože tá si dovolenku našla ako darček pod stromčekom a spolu s nimi už zaslúžene oddychuje v scenérii morských vĺn a piesku. Nuž, Ježiško býva veľmi štedrý. Spoločnosť im však čoskoro budú robiť aj dvaja veľmi významní muži ich života. Patrik (Rytmus) a Matej Homola, Lolin otec, ktorý za dievčatami priletí z Indie. Ostáva nám iba zaželať, aby si to poriadne užili a spomínali len na to dobré, čo im nádherné miesta tejto Zeme ponúkli a stále ponúkajú. Nech už je to v akomkoľvek zložení. :)

Foto: Instagram/Facebook