O tom, že kultový film Hriešny tanec patrí medzi klenoty každého ženského srdca, sa snáď ani nemusíme baviť. Príbeh mladého dievčaťa, ktoré sa zamiluje do fešného tanečníka, bol tajným snom každej tínedžerky. Čas však neúprosne letí ďalej a sestry zo zámožnej rodiny už dávno nie sú dievčatkami.

Určite si ešte pamätáte na ten moment, kedy ste prvýkrát so zatajeným dychom sledovali nalepené na telke, či sa Baby podarí na záverečnom programe vyskočiť zdvíhačku v Patrickovom náruči a srdce vám bilo ako divé, keď sa tenkrát poprvé pobozkali. Hriešne dobrý film oslávil svojich 30 rokov a jeho protagonistky prešli poriadnou vizuálnou zmenou. Jennifer Grey stále prezrádzajú jej neposlušné barančekové kučery, no vekom sa zmenila na dámu starnúcu s gráciou. Aj keď si v súkromnom živote prešla viacerými patáliami, dnes vyzerá stále skvele.

Jej filmová sestra Jane Brucker si v snímke zahrala nešikovnú a trochu naivnú sestru s legendárnym tančekom, ktorá takmer padla do náručia najväčšiemu záletníkovi v kempe. Od tejto role sa jej však už herecky nepodarilo presadiť a presedlala na novú vášeň. Podľa výzoru by ste ju dnes už spoznali len ťažko, od útlej dievčiny upravenej v štýle pin-up girl má dnes na míle ďaleko, no na film nezanevrela a živí sa ako šťastná scenáristka. Spoznali by ste krásne sestry aj po rokoch?

Jennifer Grey

Jane Brucker

 

Zdroj | Foto: Facebook, YouTube