Kariéru Melánie Kasenčákovej odštartovalo jej účinkovanie v súťaži Milónový tanec, kde sa dala dohromady so známym hip-hoperom Jánom Mečochom. Od tej doby však prešla dlhá doba a Mel dnes tvorí pár s Talianom Enricom, s ktorým aktuálne čaká už druhé dieťa. Pohlavie tejto ratolesti dala úspešná tanečnica verejnosti do povedomia nádhernými rodinnými fotografiami. 

Písal sa rok 2011, keď si tanečný pár Johny Mečoch a Lady Mel povedali zbohom. Brunetka, celým menom Melánia Kasenčáková, si následne našla partnera pôvodom z Talianska – Enrica.

melania kasencakova

Dva roky po rozchode s Johnym priviedla rodáčka z Popradu na svet prvú dcérku, ktorá dostala krásne meno Zara. Práve k sedemročnej princeznej má o pár mesiacov pribudnúť súrodenec, konkrétne sestrička, čo je evidentné na základe krásnych rodinných snímok s ružovým balónikom s nápisom BABY Girl.

Pri pohľade na dané fotky, ktoré Mel pridala na Instagram, je z mladej rodinky cítiť obrovskú radosť, pričom šikovnej fotografke sa podarilo dokonalým spôsobom zachytiť spoločné šťastie v tvárach troch ľudí očakávajúcich ďalšieho člena ich bublinky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/liligphotography, ladymelofficial