Slovenská speváčka so zahraničnými koreňmi aj napriek nízkemu veku vždy prekvapovala výnimočne inteligentným a vyspelým prejavom. Zo Celeste Buckingham tak vyrástla krásna a vyrovnaná žena pýšiaca sa bohatou kariérou i láskyplným vzťahom. Nedávno Cel oslávila 24. narodeniny, pri príležitosti ktorých sa podelila o silný príbeh.

Populárna kráska sa už niekoľko mesiacov šťastne ukazuje po boku staršieho priateľa podnikateľa Aleša Mlátilíka. Dvojica napriek väčšiemu vekového rozdielu spolu vždy pôsobí veľmi harmonicky a spokojne.

Celeste sa v poslednom období začala angažovať v rôznych dobročinných projektoch, súčasťou ktorých je aj pomoc slabším spoločenským skupinám. Pri významnej príležitosti svojich narodenín sa zamilovaná brunetka o zážitku súvisiacom s projektom pre mládež rozhovorila. ,,Ako jedna z aktivít počas tohto projektu, mládež dostala úlohu napísať a polepiť ľudí naokolo nejakými názormi,” priblížila známa umelkyňa.

Ako samotná Cel uviedla, deti sa na jej adresu vyjadrili veľmi pozitívne, pričom vyzdvihli niektoré kladné vlastnosti, ako napríklad úžasný spev či vynikajúce ovládanie anglického jazyka. Jedna veta však speváčku prekvapila a zároveň nadchla najviac – na danom lístku totiž stálo: ,,Celeste, si dobrá žena.” Pre tmavovlásku boli práve tieto slová motiváciou pre to, aby sa hlbšie zamyslela nad vlastným konaním i cieľmi do budúcna.

,,Dúfam, že budúci rok bude platiť jedná hlavná fráza: Si dobrá žena. Dobrá žena svojej rodine, svojmu priateľovi, svojim známym, svojim kolegom a svojim fanúšikom. Dúfam, že budem dobrá sama na seba, aj na cudzích ľudí. Ako mnohí viete, v mojom živote už dlhšie platia iné pravidlá. Nesnažím sa už byť tá najkrajšia, ani najmúdrejšia, ani najúspešnejšia. Chcem byť dobrým človekom, hlavne dobrou ženou,” zneli emotívne slová mladej hviezdy.

,,Takže, aj keď podľa tradícií by sa nemalo hovoriť, čo si človek želá na svoje narodeniny, moje želanie vám prezradím. Chcem byť o rok tak šťastná, ako som teraz, a chcem to moje šťastie rozdávať druhým,” dodala speváčka, ktorej slová fanúšikovia ocenili tisíckami lajkov a pochvalnými komentármi.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/celbuckingham