Pred necelými dvomi týždňami sa život každého z nás v mnohom zmenil. Vládni predstavitelia Slovenskej republiky boli kvôli snahám o zabránenie šírenia obávaného koronavírusu nútení pristúpiť k opatreniam, značne obmedzujúcim každodennú slobodu občanov. V tejto situácii tak ukazujú svoj skutočný charakter poniektoré celebrity, ktoré dokazujú, že i medzi mediálne známymi osobnosťami sa nájdu ľudia s veľkým srdcom. 

O príjemné prekvapenie sa postarala herečka Natália Puklušová, aktuálne hviezdiaca v markizáckom rodinnom trháku Oteckovia. Seriálová kaderníčka Petra a mama malého Marečka využila svoj vplyv na Instagrame pre dobrú vec.

Oteckovia Petra

V časoch krízy, popretkávanej strachom a obavami zo zajtrajška, sa Natália rozhodla upokojiť hlavne staršiu generáciu či inak náchylnejšie osoby tým, že im ponúkla nezištnú pomoc. ,,SNV a okolie! Som ochotná starším ľudom a iným, ktorí to potrebujú, ísť nakúpiť a priniesť, čo je treba. Píšte mi na facebook messenger prosím od zajtra. Samozrejme, zadarmo,” sympatická plavovláska prejavila obdivuhodné gesto, za čo si vyslúžila množstvo pochvalných komentárov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Natália Puklušova herečka

Zdroj: Instagram/natypuklusova | Foto: Instagram/natypuklusova, oteckovia.markiza