David Beckham si založil rodinu v pomerne mladom veku, keď sa v 24 rokoch stal otcom svojho najstaršieho syna Brooklyna. Po ňom nasledoval Romeo, Cruz a napokon princeznička Harper, ktorá je oteckovým miláčikom. O tom, že má športovec s dcérkou krásny vzťah, jasne naznačujú i fotografie na sociálnych sieťach. Tou poslednou to však podľa mnohých futbalista prepískol.

Beckhamovci si od roku 1997, kedy sa jedna z vtedajších najúspešnejších speváčok sveta stretla s nemenej známym futbalistom, prešli rôznymi obdobiami. Ich puto je ale tak silné, že sa z každého problému otriasli a v spoločnosti svojich štyroch ratolestí pôsobia doslova ako dokonalá rodina.

Najmladšou členkou populárnej famílie je 9-ročná Harper, ktorej sa v súčasnosti tatko venuje zrejme najviac, nakoľko jej bratia sú už veľkí a každý z nich má svoje záležitosti. Nedávno dievčatko s rodičmi navštívilo organickú farmu, kde vznikla nádherná snímka, zobrazujúca vzťah plný lásky medzi otcom a dcérou. Avšak nie každý z fanúšikov zdieľa rovnaký názor. Na zábere totiž David dáva milovanej ratolesti jemný bozk na ústa.

Po tom, ako sa danou snímkou Victoria pochválila na Instagrame s popisom ,,Najlepší ocko,” začali sa pri nej hromadiť komentáre, vyjadrujúce nesúhlas s týmto intímnejším gestom. ,,Prosím, prestaňte bozkávať deti na pery,” znejú reakcie ľudí, ktorým takéto vyjadrenie citu pripadá nemiestne a zvrátené. Samozrejme, mnohí majú iný postoj a svojim deťom vraj taktiež dávajú pravidelne pusu na ústa. A ako ste na tom vy – napíšte nám o tom do komentára na Facebooku.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/victoriabeckham,davidbeckham