Veronika a Daniela Nízlové, ktoré tvoria už 20 rokov spevácke duo Twiins sa v tomto období rozhodne nenudia. Vydali novú letnú skladbu, ktorá sa vám dostane do hlavy, absolvovali módnu prehliadku a aby toho nebolo málo, pred pár mesiacmi dovŕšili okrúhlych 30 rokov. Oslavovať ich však ešte neoslavovali, čakali totiž na svoju dobrú kamarátku.

Veronika a Daniela v máji dovŕšili neuveriteľných 30 rokov, na čo ani zďaleka nevyzerajú. Veľkolepú oslavu však dlho odkladali, a to z toho dôvodu, že do ich klubu tridsiatničok pribudne 8. augusta aj známa a obľúbená moderátorka Barbora Rakovská, ktorá tvorí pár so slovenským spevákom Tomim Popovičom. Barbore sa už asi nechcelo dlhšie čakať a aj keď sa hovorí, že narodeniny by sa dopredu oslavovať nemali, spolu s Twiinskami sa poriadne odviazala tento víkend v Senci a Bratislave. Na párty nechýbali zvučné mená slovenského šoubiznisu, ako Celeste Buckingham alebo Dominika Mirgová. Oslávenkyne sa nahodili do bielej farby, ktorá krásne podčiarkla ich dokonalé postavy.

 

👯👯 About last night⭐️⭐️ @milanwtf @veronikatwiins @celbuckingham @danielatwiins

A post shared by TWiiNS (@twiinsmusic) on

 

 

 

Birthday Party👯🎉 @sugarbirdofficial #snapchat #TWiiNSofficial #sugarbird #collectionbydara

A post shared by TWiiNS (@twiinsmusic) on

 

Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.